Otázka:
Zaregistrovat zděděnou zbraň Trophy of War?
George
2019-04-16 10:06:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Můj dědeček nedávno zemřel. Byl to veterán a vlastnil nacistickou zbraň P38 Luger, registrovanou jako Trofej války, vyrobenou v roce 1941. Zdá se, že mohu zdědit Luger. Oba jsme z CA a nemám důvod, proč by mi nebylo dovoleno vlastnit zbraň (ani zločin, 39 let, žádné duševní problémy). Máme veškeré doklady z DoD ukazující, že zbraň je registrovaná Trophy of War. Ale nevím, jak to platí, jakmile mi je položka předána. Ztratí svůj status Trophy of War, jakmile mi je předán? Bylo by ve státě CA potřeba zaregistrovat ji jako ruční zbraň? Nebo je dost starý na to, aby se kvalifikoval jako sběratelský předmět? Na webu jsem našel protichůdné odpovědi. Zbraň není nijak upravována a podle mého nejlepšího vědomí je v provozuschopném stavu a schopná střelby. Ocenil bych jakoukoli radu nebo radu, kterou by někdo mohl nabídnout. Děkujeme za váš čas a pomoc.

Dva odpovědi:
hszmv
2019-04-16 22:38:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

@Putvi má lepší odpověď, ale chtěl jsem jen přidat pár věcí. Zaprvé, i když to není starožitnost, je to podle mého chápání velmi sběratelské na trhu s pamětí WWII, a funkční zbraň se vždy prodává lépe než zlomená zbraň. Pokud vám tedy střelné zbraně nevadí, můžete je prodat a vydělat nějaké peníze.

Případně si je můžete nechat a nechat je vystavené. Bude to skvělá konverzace, i když to je opět vaše volání. V každém případě budete pravděpodobně chtít mluvit s držitelem FFL (potřebujete jednoho pro práci v obchodě se zbraněmi, takže jděte do jednoho z nich). Jejich úkolem je znát právní aspekty zákona a měl by umět odpovědět na všechny vaše dotazy.

A konečně, pokud je myšlenka na rozloučení s Dědečkovou trofejí pro peníze a myšlenka na jejich zachování příliš děsivé, můžete vždy rozdělit rozdíl a darovat dílo do muzea (muzeum historie druhé světové války nebo Kalifornie nebo dokonce muzeum ve městě vašeho dědečka), kde si ho mohou všichni užít. Jak již bylo řečeno, dokumenty jasně ukazují, že jde o skutečné řešení, a stojí za to pěkný cent. Pravděpodobně to bude úžasný kus v místně specializovanějším muzeu a mohl by to být skvělý způsob, jak oslavit oběti, které váš dědeček přinesl.

Cítím, že tato odpověď je dobrá, thb.
Putvi
2019-04-16 21:59:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zbraň by nebyla považována za starožitnost, protože nebyla vyrobena před rokem 1898.

V Kalifornii existuje spousta zákonů o zbraních, ale zde je přehled zbraní získaných z dědictví: https://absolutetrustcounsel.com/california-regulates-the-inheritance-of-guns/

Ano, budete si jej muset zaregistrovat a musíte absolvovat požadované třídy vlastní zbraň.

Vidím, že pro získání požadovaného bezpečnostního certifikátu střelné zbraně je třeba absolvovat písemný test v CA, ale neviděl jsem nic o požadované třídě nebo třídách. Můžete rozvinout „povinné třídy“?
@georgewhite Musíte absolvovat test od „certifikovaného instruktora DOJ“, takže jeho titul je instruktor, nazval jsem ho třídou, ale ano, certifikát je to, co potřebujete. https://crossarmory.com/five-steps-to-obtain-firearm-in-ca/


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...