Otázka:
Arizonské zákony týkající se vlastnictví mletého skla pro použití v chemii
Justin
2019-02-21 01:38:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sledoval jsem video YouTube, které zahrnovalo rozhovor s tajným chemikem, a na hranici 8:50 uvádí:

V Arizoně pouhé držení mletého skla je zločin, pokud nejste licencovaný chemik.

Žiji v Arizoně a ve svém volném čase se věnuji organické chemii. Slyšení mě tedy znepokojuje, zvláště když to pochází od někoho, kdo má tolik zkušeností se zákonem, pokud jde o chemii a broušené sklo. Je pravda, že vše, co mám, je měřítko 14/20 nebo 14/10 ( mini a mikro ), což je tak malé, jak to jen jde. Pokud bych tedy vyráběl narkotika, byla by to ta nejnáročnější operace.

Ví někdo, zda je výše uvedené tvrzení přesné? Snažil jsem se hledat nějaké ARS s tvrzením, že vlastnit mleté ​​sklo je nezákonné, ale nebyl jsem schopen přijít s ničím konkrétně uvádějícím, že je to nezákonné.

Jeden odpovědět:
user6726
2019-02-21 02:03:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Arizona nemá licenci na lékárny, ale na lékárníky. Existuje zákon proti držení drogového příslušenství, jehož porušení je zločinem. Zákon také říká

Při určování, zda je předmět drogovým vybavením, soud nebo jiný orgán vezme v úvahu kromě všech ostatních logicky relevantních faktorů následující:

 1. Prohlášení vlastníka nebo kohokoli, kdo má pod kontrolou objekt týkající se jeho použití.

 2. Předchozí odsouzení, pokud existuje, vlastníka nebo kohokoli v kontrolu nad objektem podle jakýchkoli státních nebo federálních zákonů týkajících se jakékoli drogy.

 3. Blízkost objektu v časoprostoru k přímému porušení této kapitoly.

 4. Blízkost objektu k drogám.

 5. Existence zbytků drog na objektu.

 6. Přímé nebo nepřímé důkazy o záměru vlastníka nebo kohokoli, kdo má předmět pod kontrolou, doručit jej osobám, o nichž ví nebo by měl rozumně vědět, že hodlají předmět použít k napomáhat porušení této kapitoly.

 7. Pokyny, ústní nebo písemné, poskytnuté vtipem h objekt týkající se jeho použití.

 8. Popisné materiály doprovázející objekt, které vysvětlují nebo zobrazují jeho použití.

 9. Národní a místní reklama týkající se jeho použití.

 10. Způsob, jakým je objekt zobrazen k prodeji.

 11. Ať už je to vlastník nebo kdokoli má pod kontrolou objekt legitimní dodavatel podobných nebo souvisejících položek do komunity, jako je licencovaný distributor nebo prodejce tabákových výrobků.

 12. Přímé nebo nepřímé důkazy o poměr prodejů objektu k celkovým prodejům obchodního podniku.

 13. Existence a rozsah legitimního použití objektu v komunitě.

 14. Odborné svědectví o jeho použití.

Velikost vašeho vybavení by byla relevantní při obraně proti takovému poplatku; vaše publikace v oblasti chemie by byly relevantní. Důkazní břemeno nese obžaloba, která má prokázat, že jste sklo používali k výrobě drog. Výbava je definována jako

veškeré zařízení, produkty a materiály všeho druhu, které se používají, jsou určeny k použití nebo jsou určeny k použití při výsadbě, množení, pěstování, pěstování, sklizni, výrobě, míchání, přeměně , výroba, zpracování, příprava, testování, analýza, balení, přebalování, skladování, zadržování, skrývání, vstřikování, požití, vdechování nebo jiné zavádění léku v rozporu s touto kapitolou.

takže zahradní lopatu lze použít k pěstování marihuany, ale to nestačí. Stíhání musí prokázat, že položky „jsou používány, určeny k použití nebo určeny k použití“ při výrobě drog - nejen to, že by mohly být takto použity.

Komentáře nejsou určeny pro rozšířenou diskusi; tato konverzace byla [přesunuta do chatu] (https://chat.stackexchange.com/rooms/90352/discussion-on-answer-by-user6726-arizona-laws-regarding-ownership-of-ground-glas).


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...